Мiньйон Стюарт

1600грн
60мин

Одноокий міньйон Стюарт – море позитиву і веселощів на вашому святі

Ох вже ці міньйони! Рідко коли дитяче свято зараз може обійтися без пари-трійки кумедних персонажів сонячно-жовтого кольору. Ці малюки одягнені в блакитні комбинезончики і носять кумедні окуляри-маски для плавання в басейні. Особливо привертає увагу дітей така харизматична «мультяшна особистість», як Міньйон Стюарт з його бананами і любов’ю до відеоігор

Давайте знайомитися з Міньйон Стюартом!

Перш ніж замовити аніматора Міньйона Стюарта з Гидкого Я, популярного фільму про Міньйонів, нав’язливо бажаючих служити самому запеклому на планеті лиходієві, давайте-но ближче познайомимося зі Стюартом.

Доброго жовтого Міньйона Стюарта відрізняє наявність одного ока в масці-окулярах для басейну, волосся на прямий проділ і дуже маленький, особливо, в порівнянні з Міньйон Кевіном. Стюарт – один з найвідоміших Міньйонів, який є в обох частинах фільму «Гидкий я», а також у фільмі «Міньйон». Йому, можна сказати, пощастило жодного разу не перетворитися в фіолетового Міньйона зі злісним і поганим характером.

Міньйон Стюарт – грайливий, веселий, як уже згадувалося вище,дуже любить відеоігри і банани. Ось коротко що ви повинні знати про цього забавного персонажа, якщо вирішите провести свято або День народження в стилі Міньйон Стюарт.

Що готує аніматор Міньйон Стюарт на дитяче свято?

Веселий і повний пригод захоплюючий квест – це анімаційна програма для професійного ведучого в костюмі Міньйона Стюарта, підготовлена ​​фахівцями столичної івент агенції «Happy Time».

Аніматор Стюарт швидко організує компанію відчайдушних шибеників, готових разом з ним відправитися на пошуки чергового кепського лиходія, і зробить це дуже весело і забавно.

Запрошений аніматор Міньйон Стюарт на День народження, дитяче свято, хрестини, дорослий корпоратив (на якому є діти, і потрібно, щоб вони не нудьгували) – це гарантія, що захід вдасться на славу, і діти отримають максимальний заряд позитиву, пройшовши справжні випробування під керівництвом Стюарта.