Новорічна іграшка

1000*грн
30*мин

Аніматори в костюмах Новорічної Іграшки – головні прикраси Нового Року оживають на вашому святі

Що для кожного з нас святкування Нового Року? Звичайно ж, це сніжна зима (бажано!), Дід Мороз чи Санта Клаус, Снігуронька, Сніговик і святково вбрані красивими іграшками дерево – ялина, сосна, ялиця або якісь інші хвойні дерева. Особливо, святкову атмосферу новорічного свята створюють барвисті ялинкові іграшки – кульки, бурульки, сніжинки, зірочки, фігурки людей і тварин. І тільки уявіть собі, якби всі ці прекрасні ялинкові прикраси раптом ожили! А що, чудеса трапляються, чи не так? Особливо, якщо це відбувається напередодні Нового Року.

Отже, до вас їде аніматор Новорічна Іграшка на Новий Рік, Різдво чи День Святого Миколая. А замовити його можна в Києві, звернувшись в івент агенцію дитячих і дорослих свят Happy Time. До вас приїде яскрава і барвиста ялинкова іграшка-куля, тільки вона буде велика і головне – жива, весела і кумедна.

Що пропонує у своїй програмі аніматор Новорічна Іграшка на дитяче свято?

Тільки уявіть, яке барвисте і цікаве свято вас очікує, якщо до вас приїде аніматор Новорічна Іграшка на ранок в дитячому саду, школі або на сімейне торжество у вас вдома – зимовий день народження дитини або передноворічний дитяче свято для ваших дітей.

Одягнений в барвистий костюм аніматор Новорічна Іграшка – це чудовий ведучий, талановитий артист, природжений педагог і навіть трішки психолог. Нашому аніматору під силу зробити незабутнє свято, розвеселити всіх і кожного, будь то маленька вередлива дитина або важкий вже майже дорослий підліток в перехідному віці.

Учасників новорічної вечірки чекають пісні і танці, конкурси, ігри, загадки та ребуси, а також можливі захоплюючі квести. Ніхто не буде нудьгувати, а до забав дітвори дуже скоро приєднається і доросла аудиторія, – адже пустувати хочеться в будь-якому віці, особливо, в святковій атмосфері Різдва і Нового Року.

Оформити замовлення на приїзд аніматора можна онлайн або по телефону – дивіться контактні дані на сайті агенції.

 

Ціни до 23.12.2022
Програма Іграшки 30 хв – 1000 грн
Програма Іграшки 1 год – 1500 грн

Ціни з 24.12.2022 по 31.12.2022 (до 16:00)
Програма Іграшки 30 хв – 1200 грн
Програма Іграшки  1 год – 1800 грн

Ціни  31.12.2022 (з 16:00) до 02.01.2023
Програма Іграшки 30 хвилин – 1500 грн