Олаф

2000грн
60мин

Зимові свята разом з веселим і смішним сніговиком Олафом

Колись доброї душі казковий сніговик Олаф і його вірний супутник північний олень Свен з «Холодного серця» повернули зимове свято для милих принцес Ельзи і Анни і підданих їх королівства Ерендел. Для цього Олафа і Свена довелося рятувати майже заморожене сердце, долати нудний несвятковий настрій жителів королівства і перемагати холодних зимових лиходіїв. Якщо ваш новорічний ранок або День народження холодною та похмурою зимою потребує радісних, запальних емоцій, саме час замовити персонажа Олафа до вас додому.
Також можна запросити цього веселого і невтомного професійного аніматора в костюмі казкової ростовой ляльки-сніговика в фойє театру або цирку або в орендований зал в ресторані, кафе, готелі.

Що подарує Олаф на День народження дитині?

Прийшов час втілити в життя казкові різдвяні традиції у вашому передноворічному будинку або біля новорічної ялинки вдома та дитячому садочку! Професійний аніматор ростова лялька Олаф перетворить вашу вітальню на справжнє казкове королівство, в якому можуть весело святкувати Різдво, Новий рік або зимовий День народження не тільки улюблені казкові герої королівського походження, але і ваші діти, і ви самі.

Веселий і невтомний сніговик Олаф на дитяче свято і не тільки

Замовлений аніматор Олаф в Києві від івент агенції Happy Time – це професійне створення дитячих свят і допомога в організації дитячого дозвілля під час дорослих корпоративів. Фахівець високого класу знайде підхід як до дітей та дорослих, організує захоплюючий зимовий різдвяний квест зі справжніми випробуваннями з «Холодного Серця»

Різдво, Новий рік або дитячий День народження в зимовий час ви і ваші діти запам’ятаєте надовго – такі добряки, як Олаф здатні втілити в реальне життя навіть саму фантастичну казкову історію. А наостанок не забудьте зробити Селфі з Олафом на пам’ять – це найкращий доказ, що ви тільки що побували в справжній казці.