Пiнна вечірка

6500*грн
40мин

Море піни, море щастя.
Ласкаво запрошуємо на пінну вечірку!

Признайтесь чесно, кожен із нас хотів би та навіть потай мріяв про те, щоб хоч раз в житті потрапити на справжню скажену пінну вечірку.

Мрії повинні збуватися, інакше буде не цікаво жити, тому ласкаво просимо на пінні вечірки в Києві, які на дитячих святах, корпоративах і дискотеках організовує столична івент агенція Happy Time.

Пінна вечірка – це море драйву і позитиву для дітей та дорослих!

Отже, у ваших планах замовити пінну вечірку в Києві.Агенція свят та корпоративів, Happy Time, має необхідне обладнання та зі спеціально навченим персоналом для організації чудового та незабутнього піно- танцювального шоу.

Доросла або дитяча пінна дискотека-чудове, захоплююче, безпечне для здоров’я та дуже демократичне свято, під час якого, вас не буде турбувати ваш наряд, макияж, та й взагалі буде абсолютно все одно, як ви виглядаєте зі сторони.

Адже, це такий кайф, зануритись в таку м’яку, заколисуючу білу піну і повністю віддатись атмосфері свята.

Замовити пінну вечірку на День народження або на інше свято,як це відбувається?

На захід наші фахівці привозять і встановлюють гармати для викиду піни. Під час пінної дискотеки безперебійну і безпечну роботу гармат контролює присутній професійний технік, він стежить за тим, щоб піна розприділялась рівномірно по всій площині. А тим часом,поки генератори піни заповнюють простір потоками білосніжної піни, наш запальний ведучий розпочинає святкову програму, гарантуємо, він не дасть нудьгувати нікому.

Веселі ігри та конкурси, драйвова музика, що може бути крутіше?

Пінна дискотека-це сезонний захід, вона стане найкращим літнім святом для кожного!

Вартість послуги персоналу та оренди обладнання вже включена в кошторис, загальна вартість проведення пінної вечірки формується в залежності від локації та масштабів заходу.

У вартість входить:
– встановлення гармат для викиду піни
– технік
– ведучий

*вартість формується в залежності від локації та масштабів заходу.

Додатково можна замовити:
– музичний супровід;
– ведучий/аніматор;
– діджей.