Попелюшка

1600грн
60мин

Аніматор Попелюшка на дитячому святі – добро і краса у вашому домі

Якщо у вас в будинку підростає юна принцеса, у якої скоро День народження, то рекомендуємо оформити замовлення на приїзд доброї і ніжної красуні Попелюшки.

Професійний аніматор на дитяче свято Попелюшка зробить захід насиченим і яскравим, а головне – динамічним. Тямущим і сміливим дітлахам, гостям дитячого свята, не доведеться нудьгувати, адже їм випаде чудова можливість надати допомогу Попелюшці, що потрапила в уявну «біду», і повернути її в казку.

Що ми знаємо про прекрасну Попелюшку?

Дитячий аніматор Попелюшка відразу впізнається на будь-якій вечірці. І це не випадково. Казковий образ красуні Попелюшки (відомої в Європі і США як Сіндерелла) вже давно став легендою і символом виняткової доброти, веселої вдачі, неприборканого оптимізму, природної краси і дивної великодушності.

Воістину неземна істота, суцільна доброта і витонченість (хоча б згадати ту легендарну мініатюрну туфельку), вміння прощати своїх недругів (дитинство і шлях до жіночого щастя у Попелюшки були дуже непростими).Ось коротко те, що ми знаємо про милу Сіндерелу, якій доводилося бути постійно забрудненою в золі і прислужувати безглуздій мачусі і своїм зведеним сестрам. Зовні юна і повітряна, насправді, казковий персонаж Попелюшка вже не така молода.

Перша згадка такої казкової історії було виявлено на папірусах, що збереглися ще з часів єгипетських фараонів. А за чотири століття на казці Шарля Перро про Сіндерелу зросло і навіть постаріло вже не одне покоління, але це не заважає цьому казковому персонажу дивувати і радувати своєю дивовижною історією дітей і дорослих.Тому аніматор в костюмі Попелюшки – бажаний гість на будь-якому святі.

Аніматор Попелюшка на День народження і не тільки

Величезний секрет успіху образу Попелюшки – це її краса, в тому числі, і її ніжно-блакитного плаття, як у популярній голлівудській кіноісторії. Красивий і помітний наряд стане окрасою не тільки дитячого Дня народження, з таким яскравим і святково одягненим аніматором вийде чудовий ранок в дитячому саду, школі, в цирку і театрі (перед початком виступу).

Попелюшку охоче звуть і на костюмовані фотосесії.

Де можна і як замовити аніматора Попелюшку?

У столичному агентстві свят Happy Time аніматор Попелюшка на дитяче свято, свято, корпоратив – один з найпопулярніших і затребуваних образів. Анімаційна програма артиста-ведучого Попелюшки насичена веселими конкурсами, запальними танцями, мелодійними піснями. Та й взагалі, весь святковий вечір або дитячий ранок з Попелюшкою буде нагадувати захоплюючий квест, в якому юним гостям належить врятувати Попелюшку, звільнити її від ролі служниці, вічно забрудненої золою, і, нарешті, знайти своє жіноче щастя і любов принца.

Замовлення на послугу аніматора Попелюшки можна оформити по телефону або заповнивши анкету на сайті агентства