Принц Ерік

1600грн
60мин

Для юної принцеси рекомендуємо замовити аніматора принца Еріка з Русалочки

Якщо у ваших планах красиво і святково відзначити дитячий День народження, особливо, якщо іменинниця – дівчинка, то відмінним вибором стане рішення замовити аніматора принца Еріка з Андерсенівської казки «Русалонька» і знятим за її мотивами мультфільму, spin-off мультиплікаційного серіалу і сиквелу.

Професійний аніматор принц Ерік на дитяче свято – це не тільки дуже яскравий і харизматичний артист-ведучий в білосніжному святковому мундирі з еполетами, а й цікаво підготовлена ​​анімаційна програма.

Дітей, та й дорослих теж, чекають казкові пригоди: конкурси, квести, загадки, танці та пісні.

Чому аніматор принц Ерік з Русалочки такий популярний?

Легендарна Аріель-Русалочка важко і довго йшла до свого жіночого щастя, але сильна любов до прекрасного принца Еріка створила справжнє диво.

Погодьтеся, Русалочка не могла б полюбити пересічну людину, тому казковий принц Ерік – це втілення відваги і сліпучою краси, брюнет з блакитними очима, який, незважаючи на всього лише вісімнадцятирічний вік, вміло керує кораблем під час шторму на морі. Перемігши підступи і інтриги лиходійки Урсули, Ерік і Аріель знайдуть своє право бути разом, і цей союз навіть увінчається народженням прекрасної Мелоді.

Погодьтеся, «Русалочка» – це напрочуд гарна казка про кохання і самовідданих вчинках. Ось тому аніматор в костюмі принца Еріка стане «родзинкою» вашого свята, будь то дитячий День народження, дитяче свято в дитячому садку, карнавальна корпоративна вечірка або костюмована фотосесія.

Як запросити аніматора в костюмі принца Еріка?

Якщо свято має відбутися в межах Києва, то ви можете звернутися до столичного івент агентство Happy Time. Наше агентство спеціалізується на організації яскравих свят для будь-якого віку, і замовлений у нас аніматор принц Ерік на День народження, дитяче свято, корпоратив, фотосесію відмінно впорається з поставленим завданням – веселити гостей і створити дивовижну святкову атмосферу.

Замовлення на послуги аніматора в костюмі принца Еріка з легендарної казки Андерсена «Русалочка» зробити дуже просто:
– Зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.
– Заповніть онлайн-анкету на корпоративному сайті агентства.