QR – code Квест

3000*грн
60*мин

НОВИЙ QR CODE КВЕСТ – ДЛЯ ВУНДЕРКІНДРІВ НАШОГО ЧАСУ

Коли ви почуєте відгук про дитяче свято «цікавий, сучасний, інтригуючий», то знайте – це говорять про новий сучасний квест QR code.

QR-код – це зашифроване послання, яке може бути відскановано і прочитано за допомогою смартфона або планшета. Такі коди тепер можна зустріти всюди.
Тепер прийшов час пройти QR code квест під час проведення свят, чи то QR code квест на день народження в кафе або будинку, дитячий ранок або дорослий корпоратив, на якому потрібно приділити увагу нудьгуючим дітям.

ЯК МОЖНА ПРОЙТИ QR CODE КВЕСТ У КИЄВІ?

Ви можете замовити QR code квест на свято в столичному івент-агентстві Happy Time. З програмою квесту впораються діти будь-якого віку, треба мати з собою мобільний гаджет. Причому, такі квести «по зубах» навіть малюкам – адже вони вчаться поводитися з планшетами та смартфонами раніше, ніж починають говорити.

ЯК ПРОХОДИТЬ QR CODE КВЕСТ?

Тематичну програму проводять двоє і більше ведучих. Щоб отримати завдання, діти повинні спочатку відсканувати QR code за допомогою планшета або смартфона (наші помічники допоможуть зробити необхідні настройки в гаджеті, встановивши мобільний додаток).

Після виконання завдання учасники переходять на іншу локацію святкування у пошуках нової загадки і відповіді на неї. Завдання побудовані на логіку, швидкість, а також на знання і вміння в обраній тематиці. Такий квест – це чудова можливість потренувати допитливий і гнучкий розум вашої дитини.