Рапунцель

1600грн
60мин

Чарівні локони Рапунцель приносять удачу і щастя

У столичній івент агенції Happy Time серед казкових персонажів, яких вибирають професійні ведучі-аніматори в якості своїх рольових героїв, дуже багато дивно прекрасних чарівних принцес, які народилися за лаштунками американської мультиплікаційної студії Уолта Діснея. Одна з найяскравіших казкових мультиплікаційних осіб королівської крові з непростою історією життя – популярна і улюблена дітьми і дорослими довговолоса принцеса Рапунцель

Якби не її дивовижні і прекрасні, неймовірно довгі коси, доля у цій казкової принцеси була б дуже незавидную – провести все своє життя в ув’язненні в башті, куди її запроторили зла і підступна мачуха. Але завдяки своїм локонам, а точніше, їх довжині і силі, кучерява красуня Рапунцель змогла звільнитися, і тепер ви можете замовити Рапунцель на свято і отримати неймовірне задоволення від анімаційної програми.

Приголомшливий День народження в стилі Рапунцель і інші свята з довговолосою принцесою.

Працює Дісней аніматор Рапунцель в Києві, її можна запросити додому, а також в навчальні та медичні заклади, театри, цирки, кінотеатри, студії для професійного фотографування.

Крім дитячих свят, довговолоса красуня Рапунцель затребувана і на корпоративних заходах, адже красиві дівчата завжди справжня окраса на дискотеках і корпоративах.
Якщо запросити аніматора Рапунцель на День народження дитини, то в програмі будуть відповідні віку дітей конкурси, танці, пісні, ігри. Обов’язково буде і дитячий квест з пошуками чарівних ліхтариків.

Дитячий аніматор Рапунцель дитині подарує максимум святкових емоцій і яскравих вражень, а батькам професійний актор-ведучий і за сумісництвом відмінний дитячий психолог і педагог гарантує абсолютну безпеку. Батьки, не хвилюйтеся, під час рятування Рапунцель з вежі жодна дитина не постраждала!