Райдер

1600грн
60мин

Вперед за лідером Щенячого Патруля – аніматор Зік Райдер їде до вас на свято

Paw Patrol (Щенячий Патруль) – один з найулюбленіших серіалів сучасної дітвори, тому аніматор Райдер з Щенячого Патруля – частий гість на дитячих святах, будь то День народження або свято в школі чи дитячому садку.

Детальніше про команду Paw Patrol та її місії

Ставши популярним в дитячому серіалі в якому розповідається про команду Paw Patrol, лідером якої є спокійний і зібраний 10-річний хлопець на ім’я Зік Райдер. У команді зібралися розумні і тямущі, добре навчаючись цуценята, запросто вирішальні надзвичайні ситуації: Маршал, який прекрасно справляється з пожежами.
Чейз – відмінна собака-поліцейський. Також в команді є Здоровань Зум, Скай, Еверест, Роккі – вся команда Щенячого Патруля підпорядковується Райдеру, який, до того ж, навчив усіх цуценят використовувати високотехнологічні гаджети.

Аніматор Райдер на День народження дитині або на свято від агенції Happy Time

Світлошкірий, з йоржистим темно-каштановим волоссям Зік Райдер, згідно зі сценарієм серіалу «Щенячий Патруль», носить жилет на білосніжну сорочку, на ньому сині джинси і синьо-білі туфлі. А ще у нього є для надзвичайних ситуацій високотехнологічна куртка, яка може трансформуватися в підводний гідрокостюм. Транспортний засіб Зика Райдера – квадроцикл-трансформатор, який з наземного автомобіля з легкістю перетворюється в снігохід або повітряну подушку.
Ви можете замовити аніматора Райдер для дітей на свято вдома або на виїзний захід, звернувшись в київську агенцію корпоративних і дитячих заходів Happy Time. Приїжджаючий  з агенції Happy Time аніматор Райдер на дитяче свято буде одягнений відповідно до звичним чином лідера Щенячого Патруля.

Крім ідеального подібності з героєм серіалу, аніматор Зік Райдер – чудовий актор, прекрасний ведучий і, до того ж, чудовий психолог і педагог. Анімаційна програма Райдера зможе захопити навіть саму  важку дитини, адже Зік Райдер звик вирішувати найскладніші надзвичайні ситуації, так що легко впоратися з дитячими капризами.Діти на святі будуть співати, танцювати, грати і веселитися.

Зробити замовлення на приїзд аніматора Зика Райдера з Щенячого Патруля можна по телефону або залишити письмову заявку на сайті агенції Happy Time.