Санта Клаус

1000*грн
30*мин

Аніматор Санта Клаус під час дитячого свята – стильне європейське новорічне свято вам гарантовано

З настанням зими ми обов’язково думаємо про те, як і де будемо святкувати Новий Рік і Різдво. Якщо ви хочете, щоб новорічні свята дійсно вдалися, потрібно, щоб приїхав професійний аніматор Санта Клаус в дитячий сад, школу або в інше місце для святкування ранку. Тому що навряд чи вдасться самотужки і за рахунок переодягання в казкові новорічні костюми зробити дійсно цікавим і захоплюючим дитяче свято, якщо ви раніше не працювали ведучим або грали в театрі. Для того, щоб створити святковий настрій у групи людей, потрібно бути одночасно талановитим артистом, чудовим організатором і навіть трішки психологом.

Чому вам знадобиться Санта Клаус на Новий Рік?

Що означає Санта Клаус для дитини нашої епохи? Так то що для дорослого покоління ще кілька десятків років тому означав прихід Діда Мороза на новорічному ранку. Санта Клаус і Дід ​​Мороз – по суті, родинні казкові персонажі, тільки перший є головним героєм різдвяних свят у католиків, а, отже, його чекають в переддень Різдва і дуже люблять діти і дорослі в більшості країн Європи та Америки, а Дідові Морозу поклоняються, в основному, у нас,в Україні і в інших слов’янських країнах СНД. Незважаючи на деяке розходження в костюмах, аніматор Санта Клаус на дитячий ранок, як і Дід ​​Мороз зі Снігуронькою, – найпопулярніший і затребуваний ведучий для красивого новорічного свята, адже Україна все більше інтегрується в європейське суспільство.

Анімаційна програма від Санта Клауса з агенцією Happy Time – це те, що потрібно для веселого Нового Року

Веселі і легко запам’ятовуються пісні, запальні та енергійні танці, цікаві конкурси, квести та ігри – це лише верхівка тієї анімаційної програми, яку приготував аніматор Санта Клаус на дитяче свято з івент агенції Happy Time в Києві

Щоб зрозуміти, що чекає вашу дитину і її гостей на новорічному святі, треба це побачити і почути на власні очі і вуха . Але в одному ви можете бути впевнені – анімаційна програма Санта Клауса з агенції Happy Time гарантовано створить особливу святкову атмосферу у вашому будинку або в тому місці, де проходить ранок, – дитячий сад, школа, фойє театру або цирку, відкритий майданчик біля головної ялинки міста або району.

Популярний і затребуваний ведучий Санта Клаус і у сучасної дорослої аудиторії.

Санта Клауса із задоволенням звуть на корпоративні святкування в ресторани, кафе або в офіси. І це не випадково: дорослим теж хочеться побути іноді веселими і безтурботними дітьми, зробити селфи з “сьогоденням” Санта Клаусом, поводити хоровод, поспівати і потанцювати.

Як ви розумієте, напередодні новорічних свят, ведучий Санта Клаус нарозхват. Щоб гарантовано запросити аніматора Санта Клаус на ваше передноворічне свято, досить завчасно подзвонити в агенцію Happy Time або залишити письмову заявку на сайті ивент компанії.

Ціни до 23.12.2022
Програма Санта Клауса 30 хв – 1000 грн
Програма Санта Клауса  1 год – 1500 грн

Ціни з 24.12.2022 по 31.12.2022 (до 16:00)
Програма Санта Клауса 30 хв – 1200 грн
Програма Санта Клауса  1 год – 1800 грн

Ціни  31.12.2022 (з 16:00) до 02.01.2023
Програма Санта Клауса 30 хвилин – 1500 грн