Шоу Ебру

2500грн
60мин

Унікальне Ебру шоу-мистецтво малювання на воді

Столична агенція корпоративних заходів та дитячих свят «Happy Time» запрошує познайомитись з чарівним мистецтвом аква малювання та замовити Ебру шоу в Києві.

Оформити приїзд нашого аніматора з набором фарб для майстер класу аква малювання Ебру можна, зателефонувавши за телефоном чи залишити онлайн-заявку у нас на сайті івент агенції «Happy Time».

Перш ніж ви зателефонуєте проконсультуватись, яка зараз вартість Ебру за годину і як зробити замовлення на потрібну локацію і час, або хочете оформити замовлення онлайн, давайте познайомимось біль детально з програмою майстер класу малювання водних візерунків.

Що включає шоу малювання на воді Ебру?

Аква малювання за допомогою натуральних органічних і тому не шкідливих фарб-це створення на воді неповторних орнаментів та візерунків.Вся неприборкана людська фантазія може бути втілена тільки на полотні, як зазвичай роблять художники, а на воді та папері.

Це може бути романтичний ніжний пейзаж, фантазійний натюрморт, зворушливий портрет мами або казкового героя з улюбленого мультфільму виконання в надзвичайній аква-техніці.Завдяки впливу води, виходять картини як в кращих традицій Мане, Ренуара і Дега.

А потім розпочинається другий етап чарівництва:створенні аква-шедеври миттєво переносяться з води на папір.І така аква картина може зайняти гідне місце в домашній галереї дитячих малюнків, які обов’язково є в усіх люблячих батьків.

Замовляючи годинне Ебру шоу на дитяче свято, ви можете бути впевнені, що нудьгувати вашим маленьким гостям не доведеться. І, до речі, не варто побоюватись, що нарядні платтячка і костюми дітвори можуть забруднитись фарбою-в програмі аква малювання все настільки продумано, що процес створення аква-шедевру максимально естетичне і не шкідливе, як для здоров’я дітей, так і для їх одягу.

За годину програми майстер класу аква малювання, приблизно 20 осіб відмінно справляться зі створенням своєї унікальної картини, яку можна залишити на пам’ять собі.
Аква малювання-це справжня арт терапія .

Майстер клас аква малювання в Ебру шоу часто називають живим мистецтвом.

І це не випадково:програма майстер класу послужить вашим дітям арт терапією.Ебру шоу-це саме той варіант дозвілля, в якому не потрібні мобільні гаджети, немає небезпеки перегрітися чи переохолодитися під час спортивних активностей. Аква малювання створює прекрасний настрій, вчить дітей посидючості та прищеплює почуття прекрасного.
Дитина, яка спробувала такий майстер клас, вже буде по-новому дивитися на художні галереї та музеї,так як Ебру шоу здатне прищепити гарний смак і розуміння мистецтва.

Зверніть увагу, що Ебру шоу можна замовити не лише на захід для дітей, а й майстер класом аква малювання можна урізноманітнити програму будь-якого корпоративного заходу для більш дорослої аудиторії.