Шоу куль

6000*грн
30мин

Повітряність і легкість-магія повітряної кульки у вас на святі

З самого раннього дитинства,повітряна куля,а ще краще кілька,-улюблена іграшка дітей і навіть дорослих.

Вся справа в простоті форми,яскравості та легкості-залишитись байдужими до оберемку повітряних кульок просто неможливо!А тепер уявіть,що цей оберемок складається з 600 різнокольорових та різнорозмірних повітряних куль і цілих двох кілограм конфеті. Уявили? Тоді ласкаво просимо на шоу з повітряними кульками від столичної агенції незабутніх оригінальних свят Happy Time!

 

Чому ми радимо прикрасити ваш вечір повітряними кульками?

Замовити шоу куль на дитяче свято-це вірний варіант отримати позитивний настрій,ловити кулі різних розмірів та форм,а також кружляти разом в запальному танці під найдрайвовішу та популярну музику.

Видовищності святу додасть конфеті-гармата,яка буде розпорошувати блискітки,-сяяти будуть всі гості.
Танці для дорослої аудиторії.
Шоу великих куль-це дискотека,яка може здивувати найвибагливішого глядача.

Гарантуємо всім,хто вирішив замовити в нас шоу повітряних куль,що абсолютно ніхто з гостей свята не залишиться спостерігати за тим,що відбувається зі сторони.

Яскраве,веселе шоу з кульками-ефектний фінал будь-якого свята.

Шоу програма з повітряними кулями стане гарним завершенням тематичного Дня народження чи корпоративу в фірмі,адже ми враховуємо Ваші побажання і підбираємо кулі,які будуть стильно поєднуватись з кольорово гаммою свята.

Тобто це може бути оберемок різнокольорових повітряних куль,для тих,кому важлива яскравість та багатогранність гами кольорів,а для корпоративного заходу,повітряні кулі будуть вибрані відповідно до корпоративного стилю компанії.

Хто керує феєрією повітряних куль?

Для розпилення куль,у нас є дві надійні,безпечні та безвідмовні світлодіодні гармати,які контролюються та управляються двома професійними техніками.А всю шоу програму буде проводити харизматичний та енергійний ведучий.

Popular show
Вартість 6000 грн
600 різнокольорових,різнорозмірних куль
2 кг конфеті
2 світлодіодні гармари і робота двох техніків
ведучий

 

Big show
Вартість 9000 грн
1000 різнокольрових,різнорозмірних куль
4 кг конфеті
2 світлодіодні гармари і робота двох техніків
ведучий