Шоу неонових бульбашок

3500грн
20мин

Магічне шоу бульбашок в неоновому світлі.

Мабуть, важко уявити таку людину, тим більше допитливу дитину, яка може залишитись байдужою коли летять і переливаються всіма кольорами веселки мильні бульбашки. І такі шоу з мильними бульбашками часто стають «цвяхами» вечора. А що ви скажете, якщо столична агенція Happy Time вийде за рамки звичайного і запропонує вам щось особливе?

Ми хочемо порекомендувати вам замовити у нас чудове шоу мильних неонових бульбашок на свято для дитини або на дорослий корпоративний вечір.

Що таке неонове шоу мильних бульбашок?

При звичайному денному світлі райдужний спектр мильних бульбашок різної величини вже перестав бути чимось незвичайним, тому такий перфоманс може здатися пересічним і буденним, і тому дуже швидко забудеться, якщо взагалі запам’ятається, сучасними вимогливими дітлахами. А ось якщо приміщення занурити в темряву і шоу мильних бульбашок показати в неоновому світлі, то такий виступ здатний здивувати багатьох.

Неймовірне зі спецефектами неонове шоу мильних бульбашок для дітей і дорослих – це гра неонового світла, яке творить щось незвичайне за допомогою аніматора і його майстерності керувати польотом мильних бульбашок. По суті, всі гості бачать все те шоу з мильними бульбашками, яке днем ​​би сприйняли як щось само собою зрозуміле, але з чудовим неоновим підсвічуванням.

Це справжня магія, секрет якої насправді дуже простий: майстерність артиста, видування гігантських мильних бульбашок в поєднанні зі спецефектами, які створює підсвічування неоном.

Як ви зрозуміли, замовити шоу неонових бульбашок в Києві ви можете у нас, в агенції дитячих свят і корпоративних заходів Happy Time.

Щоб замовити шоу з аніматором і необхідним реквізитом, вам достатньо зателефонувати або залишити онлайн-заявку на нашому сайті, вказавши наступні дані:
Дата і місце проведення заходу.
Тематичні навантаження (День Народження, новорічний ранок, корпоративний вечір і т.п.).
Приблизний вік гостей.