Сніговик

1000*грн
30*мин

Аніматори Сніговики від Happy Time – завжди відмінні зимові свята

Що зазвичай роблять і старі, й малі з появою першого рясного снігопаду? Беруть лопату і починають прибирати сніг? Зовсім ні! Ще з давніх часів улюблене заняття в той момент, коли навколо багато чистого білого снігу, – це, звичайно ж, зробити сніговика або, як ми звикли говорити, «ліпити снігову бабу».

Зробити сніговика – це давня забава, яка перетворилася на справжнє рукотворне мистецтво ліплення стилізованої сніжної фігури людини. Щоб зробити по-справжньому красивого і міцного сніговика, потрібен чистий, мокрий, добре вкатаний в кулю і налипаючий на нього сніг. І, зрозуміло, обов’язково знадобиться такий підручний «декор», як морквина для носа, гілочки для рук, шапка або відро в якості головного убору. Не завадить і зворушливий пухнастий дитячий шарф з рукавицями, щоб «зігріти» нашого снігового симпатягу.

Але навіть в безсніжну зиму без сніговика не обійтися, адже це забавний і добрий сніговий чоловічок – справжній символ холодної пори року, провісник прийдешніх новорічних свят, а також все, що з ними пов’язано: ялинка, подарунки, частування. Тому повинен бути запрошений дитячий аніматор сніговик на свята – цей симпатичний і привабливий персонаж створить правильний зимовий настрій, навіть якщо навколо немає жодної сніжинки!

Аніматор Сніговик на Новий Рік або на свято Святого Миколая – буде веселим і завзятим

Задумали організувати дитяче свято вдома, в дитячому садку, школі, біля міської ялинки в центрі міста? Тоді вам обов’язково потрібен аніматор Сніговик на дитячий ранок в дитсадку чи школі. А ще аніматор в костюмі сніговика прекрасно прикрасить домашнє святкування Нового року, особливо, якщо ви плануєте зробити торжество на свіжому повітрі, наприклад, на території заміського будинку, для своїх дітей, а також їх маленьких приятелів.

Що чекає ваших маленьких гостей, якщо до них приїде білосніжний аніматор Сніговик?

Діти будуть танцювати, співати, грати і веселитися, і ви самі не помітите, як приєднаєтеся до гучного святкування під керівництвом Сніговика. Цей персонаж, появою якого ми повинні бути вдячні опадам в зимову пору року в нашій кліматичній зоні і людської фантазії, здатний зарядити всіх і кожного своїм хорошим настроєм, оптимізмом і енергією.

Де замовити новорічне шоу Сніговика для дітей в Києві?

Новорічне шоу Сніговика для дітей – це прекрасна можливість створити гарний святковий ранок з іграми, конкурсами, піснями і танцями. Замовити таку святкову новорічну програму з аніматором Снеговиком можна в київській агенції корпоративних свят і дитячих ранків Happy Time. Оформити замовлення бажано заздалегідь, зателефонувавши за телефонами, зазначених у розділі «Контакти» на сайті агенції, або зробити онлайн-заявку там же, на сайті Happy Time.

Ціни до 23.12.2022
Програма Сніговика 30 хв – 1000 грн
Програма Сніговика  1 год – 1500 грн

Ціни з 24.12.2022 по 31.12.2022 (до 16:00)
Програма Сніговика 30 хв – 1200 грн
Програма Сніговика  1 год – 1800 грн

Ціни  31.12.2022 (з 16:00) до 02.01.2023
Програма Сніговика 30 хвилин – 1500 грн