Снігова Королева

1000*грн
30*мин

Ласкаво просимо в царство Снігової Королеви від агенції Happy Time

Царська і велична Снігова Королева – одна з головних героїнь відомої казки данського автора Ганса Християна Андерсона, причому, відповідно до сюжету казки, Снігова Королева вважається негативним персонажем. І справді, адже вона хотіла викрасти серце Кая, щоб він ніколи не дістався вірній Герді. Але, як прийнято в казках, добро перемогло зло, і Снігова Королева програла Герді в своїй битві за серце Кая.

Втім, особлива магія казкового образу Снігової Королева в тому, що холодна красуня в розкішному крижаному одязі викликає багато почуттів – залишитися байдужою до неї або спробувати забути її просто неможливо! Але напередодні головних зимових свят нехай до вас приїде красива і добра Снігова Королева на Новий Рік або свято з нагоди Дня Святого Миколая.

Професійний аніматор Снігова Королева на дитяче свято або дорослий корпоратив – створіть особливу атмосферу на своєму торжестві

Хочете дійсно гарне і елегантне свято, будь то ранок в школі чи дитячому садку, виступ перед спектаклем в театрі або цирку, тоді аніматор Снігова Королева – це саме той ведучий, який вам потрібен для особливої ​​святкової і урочистої атмосфери.

З аніматором Сніговою Королевою ви отримаєте чудову фотосесію для різновікової компанії, а, можливо, навіть захочете прикрасити сценарій святкування корпоративної вечірки. Погодьтеся, буде дуже красиво, щоб ваших гостей зустрічала білосніжна красуня Снігова Королева і вела весь вечір відповідно до сюжету своєї анімаційної програми або за затвердженим клієнтом сценарієм.

Елегантність, стиль і хороші манери Снігової Королеви не завадять артисту в костюмі цієї казкової красуні бути джерелом веселощів і гарного настрою. Адже у нашій харизматичній і чарівній Сніговій Королеві є справжнє людське добре серце і чуйна душа! Всі без винятку гості будуть співати і танцювати, брати участь в конкурсах та іграх, веселитися від душі.

Де замовити снігову королеву для дітей або на офісний корпоратив?

Хочете, щоб до вас приїхав аніматор Снігова Королева на дитяче свято або новорічну вечірку вашої компанії? Зверніться до столичної івент агенції Happy Time! Тут працюють справжні професіонали, в яких чудові анімаційні програми. Для оформлення заявки на виїзд аніматора за адресою вам достатньо зателефонувати або залишити онлайн-заявку на сайті агенції Happy Time.

Ціни на 2022 рік:
Програма Снігової Королеви  30 хв – 1000 грн
Програма Снігової Королеви 1 год – 1500 грн