Спайдермен

1600грн
60мин

Інтенсив і максимум драйву – замовте свято в стилі Людина Павук

У вас рухлива і енергійна і навіть гіперактивна дитина? Давайте спрямуємо в позитивне русло її бажання бути постійно в русі. Використовувати невичерпну енергію дитини «в мирних цілях» – це досить легко. Якщо найближчим часом у вас намічено сімейне свято, будь то День народження дитини або когось із дорослих в сім’ї, різдвяна або новорічна вечірка, пікнік на природі, вам варто замовити аніматора Людину Павука, і, як то кажуть, святковий вечір пройде на «ура»!

Професійна організація вечірок для тих, хто звик веселитися в режимі нон-стоп

Найнятий дитячого аніматора Людину Павука на ваше свято – це не просто фахівець з організації дозвілля, а професійний актор і за сумісництвом психолог, який тонко відчуває, що потрібно зробити, щоб енергійні люди веселилися і ні хвилини не нудьгували на святковому вечорі.

Спеціаліст по анімаційним програмами від агентства Happy Time, Спайдермен на Дні народженні, – це ведучий на святі, який не дозволить нудьгувати ні дітям, ні дорослим. У його розробленою програмою максимум радості, драйву, захоплюючих конкурсів і квестів, які буквально до секунди займуть весь час вечірки для повноцінного і цікавого відпочинку вашої дитини і запрошених гостей.

Що ви очікуєте від Спайдермена на вашому святі?

Запрошений аніматор Людина Павук на День народження прибуває на місце проведення свята у всеозброєнні, у нього є такий реквізит для конкурсів і квестів, як:
– Гігантський парашут «веселка»
– Яскрава тканина імітація для проходження тунелю
– Канат
І, зрозуміло, не обійшлося без традиційних мішків для стрибків.

Наш відважний і всесильний, спритний і енергійний Людина Павук на свято для дітей, крім чудового і оригінального реквізиту, привезе найголовніший елемент для класної вечірки – це гарний настрій, яким він обов’язково поділиться з усіма гостям і, звичайно ж, з винуватцем торжества і його батьками.

Наш аніматор – справжній професіонал своєї справи, він вміє організувати вечірку, на якій перевірка сміливості, спритності та уважності дітей буде гарантовано безпечною. А для тих, хто любить розваги спокійніше, наш чуйний аніматор запропонує конкурси на уважність і логічне мислення. Також для гостей обов’язково передбачена чудова танцювальна програма.