Спляча красуня

1600грн
60мин

Спляча Красуня прокинулася і поспішає на ваше свято

Якщо ви не можете вирішити , який казковий персонаж найкращим чином підійде для вашого свята, використовуйте нестаріючу класику з казки відомого французького письменника Шарля Перро: до вас приїде професійний аніматор Спляча Красуня Аврора з київської івент агенції Happy Time. Таку красуню в пишній сукні із задоволенням запрошують на дитячі свята – День народження вдома, ранок в дитячому садку чи школі або інше свято.

Аніматор Спляча Красуня на День Народження дитини або для дорослого корпоративного свята

Спляча Красуня – це красива, причому, літературна казка про кохання, над якою не владний багаторічний сон і чаклунство злої феї.

Сюжет цієї дивовижної історії знають всі: зла фея-чаклунка напророкувала маленькій принцесі укол веретеном, від якого вона засне на довгі роки. Пророцтво, як це завжди буває в казках, природно збулося. Але тільки зла фея не врахувала головного: любов і поцілунок принца послужили відмінним протиотрутою, і Спляча Красуня прокинулася. Причому, казка з дуже щасливим кінцем: прокинувшись принцеса відразу ж вийшла заміж за принца-рятівника!

Найцікавіше, що спочатку Шарль Перро писав свої безсмертні казки для дорослої аудиторії, і тільки в наш час ці казки адаптували під формат, більш придатний для дітей.

Про що це говорить? Та про те, що аніматор Спляча Красуня на дитяче свято дуже сподобається дітям, та вдало підійде для корпоративного вечора компанії.

Професійний аніматор від агентства Happy Time, одягнений в барвистий і прекрасний костюм Сплячої Красуні, приготує для свята унікальну анімаційну програму, в якій будуть пісні, танці, ігри, квести, конкурси. Крім того, завжди ідеально проходять зі Сплячої Красунею казково красиві фотосесії.

Що ж стосується корпоративних вечорів, то гостям свята дуже буде приємно, якщо їх буде гостинно зустрічати прекрасна казкова героїня.

Як замовити аніматора Сплячу Красуню для дітей на свято?

Щоб замовити послугу від агентства Happy Time, вам достатньо зателефонувати адміністратору або зробити онлайн-заявку на сайті івент агенції.