Супер Кіт

1600грн
60мин

Супер Кіт на м’яких лапах вже прямує на ваше свято!

Якщо у ваших планах організувати дитяче свято для різновікової компанії дітей від 3 до 12 років, то рекомендуємо замовити аніматора Супер Кота. Цей казковий персонаж з популярного французько-корейського мультфільму полюбився як малюкам, так і підліткам! Всі діти побачили в Супер Коті свою споріднену душу. Адже вони чудово знають, що під котячою маскою ховається хлопчик Адріан, якого в реальному житті хвилюють типові проблеми звичайного школяра.

Програма від Супер Кота

Крутий і надзвичайно пластичний Супер Кіт на дитяче свято буде дуже доречним на будь-якому багатолюдному святі. Трохи таємниці і містики, складні і не дуже загадки, непрості, але цілком здійсненні змагання, захоплюючі квести і, звичайно ж, не така вже й проста ловля темних метеликів від лиходія Бражника …

А ще аніматор Супер Кіт в Києві з івент агентства Happy Time навчить дітвору справжньої котячої походки та інших нелегких суперрухів, які допоможуть битися з вигаданими мультяшними суперлиходіями і відгадати всі найскладніші загадки і ребуси від Супер Кота Нуара.

Краще рішення для великої компанії

Аніматор Супер Кіт на День народження дитини або на будь-який інше сімейне або міське свято – це прекрасний вибір.

Якщо в мультфільмі Супер Кіт і його подружка Леді Баг (не забудьте покликати і її на захід!) не раз рятували Париж від суперзлодіїв, то на вашому святі цим героям з анімаційної програми під силу врятувати ваших гостей від таких невідповідних моментів, як нудьга, поганий настрій і відсутність драйву.