Супергерл

1600грн
60мин

Аніматор Супергерл – крута і незабутня подружка Супермена

Кращим замовленням аніматора Супермена в івент агенції Happy Time може бути тільки замовлення в пару до Супермена (або окремо) його круту і безстрашну подружку – Супергерл. Організувати чудове свято в стилі Супергерл – це чудова ідея для дитячої вечірки або дорослого свята, на якому потрібно забезпечити не нудне проведення часу для присутніх дітей.

 

Дитячий аніматор Супергерл – суцільна чарівність і професіоналізм.

Супергерл – це героїня популярного коміксу про Супермена, за мотивами якого знято однойменний фільм і мультиплікаційний серіал.

Ця чарівна і безстрашна дівчина вражає уяву своїми надздібностями і професійними навичками чудового аніматора:
Вона вміє швидко літати, має підвищену витривалість . Остання якість їй особливо допомагає працювати аніматором на дитячих святах, адже з дітьми по запасам енергії змагатися дуже непросто.

А ще запрошений аніматор Супергерл на День народження, новорічний ранковий, літній пікнік дуже любить дітей і володіє необхідними професійними знаннями азів педагогіки та психології. Тому на День народження в стилі Супергерл всі діти будуть максимально задоволені спілкуванням з цієї відомою супергероїнею.

Цього разу незрівнянна парочка Супергерл і її безстрашний друг Супермен будуть рятувати не людство, а ваше свято від безпричинного поганого настрою у дитини і дрібних дитячих примх. І ми впевнені, з цим непростим завданням вони впораються на «відмінно».