Супермен

1600грн
60мин

Аніматор Супермен летить рятувати ваше свято!

Супергерой Супермен багато років тому здобув собі славу героїчної особистості, чиї надздібності можуть врятувати людство від зла і підступів негативних персонажів.
Супермена, відомого героя коміксів і знятого за їх мотивами фільму і мультфільму, знають і старі, й малі, у всьому світі. Тому запрошений з івент агенції Happy Time аніматор Супермен на День народження – бажаний гість на будь-якому сімейному або корпоративному святі.

 

Подарунок на День народження в стилі Супермена

Запальні танці, хитромудрі конкурси, захоплюючі квести – ось що подарує вашій дитині і її маленьким гостям чудове свято в стилі Супермен.

З вами буде працювати справжній професійний актор і чудовий організатор вечірок. Наш дитячий аніматор Супермен в своєму яскравому костюмі не тільки захопить малюків і підлітків, а й змусить ностальгувати за дитинством присутніх на святі дорослих.

На пригодах Супермена виросло не одне покоління (все-таки цей герой коміксів недавно розміняв п’ятий десяток років!),тому його історія життя і героїчних пригод не може залишити байдужими навіть самих солідних бізнесменів. Бути як Супермен, таким же неперевершеним супергероєм, спритним, безстрашним і сміливим мріють багато.

Анімаційна програма в стилі Супермен від Happy Time дозволить вам проявити всі ваші найкращі якості під час складних випробувань і заплутаних змагань.