Свiтлодiодне шоу

6000грн
20мин

Танці зі світлодіодами – цей вечір ви не забудете ніколи!

Чи плануєте якесь святкування в зимовий час, коли занадто швидко темніє? Або подія на всю літню ніч, коли на темному небі світять тільки яскраві зірки, а повітря наповнене густою спекою? Додайте світла вашому заходу, яке проходить в темний час доби або в максимально затемненому приміщенні – замовте світлодіодне шоу на свято і подаруйте своєму святу яскраві й незабутні відчуття!

Як проходить шоу у світлодіодних костюмах?

Програма світлодіодного шоу – це яскравий вихід професійного шоу-балету.

Цей унікальний і не залишаючий місця байдужості шоу-балет складається з талановитого тріо танцівниць, які магічною пластикою свого танцю прикрасили оригінально і, разом з тим, дуже просто – усім відомої світлодіодним підсвічуванням. Коли до зачаровуючих рухів наших драйвових і пластичних дівчат-танцівниць, котрі ефектно з’являються в темряві, додаються тисячі кольорових світлодіодів, в такій атмосфері святкування важко залишатись холоднокровним і незворушним.

Гарний настрій гостям свята гарантовано: у ваших очах неодмінно запаляться яскраві вогники та промінчики щастя, подібні світлу маленьких різнокольорових  діодних лампочок.

Як тільки розпочнеться замовлене світлодіодне шоу на День Народження, дитяче свято, корпоративну вечірку, ніхто не зможе всидіти на місці, яскравий і запальний танець збере справжній шквал оплесків!

Сам постановочний танець зі світлодіодами триває всього 5 хвилин, але ці чарівні хвилини ви не зможете забути ніколи.

Кредо наших танцівниць – світити завжди, світити скрізь! По закінченню свого феєричного світлодіодного шоу, танцівниці з задоволенням візьмуть участь у 20-хвилинній фотосесії з гостями вечірки. Пройдуть роки, а ви будете із задоволенням розглядати ті фото, які були зроблені з чарівними дівчатами, прикрашеними веселими кольоровими світлодіодними вогниками.

Як замовити світлодіодне шоу для дітей або на корпоративний вечір в Києві?

Якщо ви вирішите замовити світлодіодне шоу в Києві, вам варто звернутися до столичної агенції корпоративів та дитячих свят «Happy Time». Для заявки артистів необхідно заповнити онлайн-анкету або зв’язатися з менеджером агенції по телефону, вказаному на сайті.

З представниками агенції можна обговорити всі нюанси виступу дівчат у світлодіодних костюмах, висловити свої побажання по програмі, супровідну музику і т.д.
Замовити світлодіодне шоу Київ за номерами:

(067) – 767- 84- 66
(063) – 352- 33- 34
(050) – 148- 27- 28