Святий Миколай

1000*грн
30*мин

Святий Миколай обов’язково приходить туди, де його дуже чекають

Якщо раніше дітвора чекала Діда Мороза, а за кордоном – Санта Клауса, то у сучасних дітей є новий кумир, який приходить і навіть кількома тижнями раніше, ніж старі новорічні герої. Як ви вже зрозуміли, це Святий Миколай для дітей, легендарний казковий персонаж, який приходить і завжди – не з порожніми руками, як до самих слухняних дітей, так і до тих, хто не проти побешкетувати і капризувати. Головне, що приходить в по-справжньому щасливі сім’ї, а це значить, що пора покликати його і в ваш будинок.

Чому Святий Миколай на новорічні свята – це важливо?

Ставши сімейним дитячими святом, День Святого Миколая щороку святкується 19 грудня. Від малого до великого в цей день всі діти просто щасливі – адже вони отримують милі дрібнички, солодощі і навіть ті заповітні подарунки, про які заздалегідь пишеться в посланнях Святому Миколаю зі списком бажаних речей. Якщо вами буде запрошений професійний аніматор Святий Миколай на свято вдома, на ранок в школі або в дитячому саду, то ви зможете поміняти банальну традицію вручати подарунки дітям або ховати їх під ялинкою або вішати на камін в ковпаку або рукавичці в цей день на дійсно сьогодення і запам’ятовується торжество! Але ж крім вручення подарунків, Святий Миколай уважно вислухає підготовлені вірші, пісні і танці, організовує хоровод, проведе багато цікавих конкурсів та квестів. Прекрасне дитяче новорічне свято вам гарантовано!

У цей день, за традицією, подарунки отримують представники молодшого покоління. Тому таке свято вже стало не тільки дитячим, а й радісно вітається дорослими. Адже цілком логічно, що подарунок «на Миколайчика» може отримати і статечний глава сімейства, наприклад, від своєї люблячої мами, для якої вже давно подорослішав син все одно залишається дитиною.

Люблять зустрічатися з Миколайчиком і дорослі на корпоративних зустрічах Різдва і Нового року. Річні бонуси, премія або корпоративний подарунок, вручені Святим Миколаєм, запам’ятаються в рази краще, ніж формальне рукостискання і сухе «спасибі» шефа в його кабінеті.

Де живе сучасний Святий Миколай?

Навіть якщо ви вже далеко не дитина, повірити в данне існування Святого Миколая дуже хочеться. Але де ж його знайти? Харизматичний аніматор Святий Миколай для дитини зі столичної агенції корпоративних і дитячих свят Happy Time готовий виїхати до вас додому, в школу, в дитячий сад і навіть в офіс на роботу. Оформити замовлення можна онлайн або по телефону, вказаному на сайті івент агенції.

Ціни на 2022 рік:
Програма Святого Миколая  30 хв – 1000 грн
Програма Святого Миколая 1 год – 1500 грн