Тесла-шоу

3000грн
30мин

Тесла шоу – цікава фізика від Миколи Тесла та агенції Happy Time

Якщо раптом у середній школі вам з якоїсь причини були ненависні уроки фізики з її хитромудрими досвідами та інші точні науки, то після відвідування організованого для вас та ваших дітей Тесла шоу на дитячому святі або корпоративному вечорі  для фірми ви напевно поміняєте свою думку про природні фізичні явища на їх науковому підґрунті.

Що включає програма Тесла шоу?

Колись великий учений Нікола Тесла детально вивчив природу блискавки та ту неймовірно велику електричну енергію, яку вона може відтворити. Нікола Тесла зміг приручити небезпечні грозові блискавки, а тепер це продемонструють ведучі-аніматори за допомогою так званих «котушок Тесла». Взагалі, ці котушки – це цілий «потік» електроенергії, яка в руках досвідчених ведучих Тесла шоу стає слухняною та здатна дивувати всіх гостей вечірки чи дитячого свята.

Батьки, не лякайтеся даремно. Наше Тесла шоу на  День народження або іншу святкову подію для аудиторії різного віку – абсолютно безпечний захід. Все продумано до дрібниць!

Отже, у програмі Тесла шоу на вас чекають такі цікаві фізичні досвіди:

Як видобути статичну електрику. Цього разу це буде не ваш гребінець або хутряна шуба, що іскриться взимку, а спеціальний реквізит ведучих Тесла шоу, за допомогою якого старші діти та гості побачать, наскільки неймовірна сила статичної електрики.

Доторкнутися до блискавки – привабливо та ризиковано, але ми це обов’язково зробимо! І приручимо всі блискавки, вони будуть у нас, як «шовкові»!
А ще гості свята відчують себе справжніми джедаями, тому що в реквізиті Тесла шоу є мечі, що світяться, такі ж, як у «Зоряних війнах». І, нарешті, на нас чекає неймовірно красива фотосесія зі мечами, що світяться.

Ми навчимося добувати вогонь із блискавок, уявляєте?
А також запалюватимемо лампи без використання електропроводки.
А ще ми навчимося генерувати райдужні блискавки.
А також буде багато цікавих інтерактивних конкурсів для всіх гостей.

Як замовити Тесла шоу?

Замовити півгодинне професійне Тесла шоу в Києві ви можете в івент агенції «Happy Time», зателефонувавши в агенцію за телефонами, вказаними на сайті компанії, або залишивши онлайн-заявку тут же на сайті Happy Time.

Фахівці нашої агенції рекомендують для замовлення Тесла шоу затемнити приміщення або вибрати проміжок часу, коли настає темрява. В цьому випадку вся програма з котушками Тесла буде максимально ефектною та видовищною.