Тор

2000грн
60мин

День народження в стилі Тор – оживші комікси Marvel у вас вдома

У вас вдома підростає хлопець, і у нього скоро День народження? А давайте запросимо героя коміксів Тора!

Хто такий Тор?

Поява фільму «Тор», заснованого на коміксах компанії Marvel Studios, свого часу стало справжньою сенсацією. І хоч світовий кінематограф не відчуває нестачі в мужніх героїв-красенів, Кріс Хемсворт в ролі зарозумілого і гордого Бога грому ще раз вразив уяву кіноглядачів по всьому світу. І хоч «Тор» – це фільм для дорослої аудиторії, але в основу сценарію лягли популярні комікси Marvel Comics. А хороші і цікаві комікси, як відомо, здатні вразити уяву людей будь-якого віку. Сюжети героїчних пригод, пропоновані у вигляді серій послідовних картинок, доступні для візуального розуміння навіть будь-якого тямущого малюка.

Це і стало причиною того, чому так популярний аніматор Тор на День народження, будь то дитяче свято для хлопчика і його гостей або дорослий корпоративний вечір, присвячений річниці створення компанії.

Харизматичний і мужній аніматор Тор в Києві – свято сили і сміливості від агентства Happy Time

Ви можете замовити аніматора Тор на свято для дитини або для корпоративного заходу, звернувшись в столичної івент агентції Happy Time. Оформити замовлення на приїзд аніматора в костюмі бога грому дуже просто і не обтяжливо по витраченим зусиллям і часу. Досить просто подзвонити або заповнити заявку прямо на сайті. При заповненні онлайн-анкети не забудьте вказати вік і кількість гостей, привід, місце і час проведення заходу. Анімаційна програма Тора складається відповідно до віку гостей, тематики вечора і типом приміщення, в якому відбудеться свято.

Мужній красень Тор вже готовий приїхати до вас: сильні конкурси, цікаві загадки, ігри для хоробрих і сміливих. Така анімаційна програма – це те, що потрібно для виховання майбутнього справжнього чоловіка.