Трансформер Бамблбі

2000грн
60мин

Чому Happy Time рекомендує замовити Бамблбі на День народження?

В івент агенстві Happy Time зібралася відмінна «добірка» роботів-трансформерів. Зрозуміло, знакова пара Оптимус Прайм і його вірний соратник Бамблби завжди готові поділитися своїм чудовим вмінням створювати прекрасний настрій на будь-яких святах, як дитячих, так і дорослих, на яких присутнє молоде покоління.

Що нам відомо про Бамблбі?

Молодий трансформер, який прилетів з іншої планети, що володіє нетерплячим темпераментом, хоробрістю і неймовірною добродушністю. Це все про Бамблбі, герої мультфільмів, коміксів і блокбастерів.

Незважаючи на складний кібернетичний організм, маска цього трансформера з добрими очима відразу ж викликає симпатію. Бамблбі – відважний боєць, надійний і вірний друг головного автобота-трансформера Оптимуса Прайма.

Про Бамблбі всі відгукуються так: це позитивний оптиміст і любитель швидкості. А ще Бамблбі неймовірно музичний і прекрасно співає.

Запросіть Бамблбі на свято – врятуйте світ і прикрасьте ваше свято!

Аніматор трансформер Бамблбі здатний своєю оптимістичною анімаційною програмою перетворити будь-який захід в море позитиву і доброти. На вечірці, куди вирішили організатори свята замовити трансформера Бамблбі і інших трансформерів, ви не зустрінете нудьгуючих дітей. Та й дорослі недовго залишатимуться осторонь і дуже скоро приєднаються до загальних веселощів.

Анімаційна програма, складена для аніматора Бамблбі, наповнена конкурсами, квестами, іграми і навіть невеликими захоплюючими подорожами. Ні хвилини спокою, ні секунди перепочинку! Не залишиться, зрозуміло, часу на нудьгу.

Це буде карколомне свято, яке запам’ятається надовго всім запрошеним гостям, а головне – залишиться неймовірно задоволеним винуватець торжества.