Трансформер Оптимус Прайм

2000грн
60мин

Трансформер Оптимус Прайм на День народження: аніматор, який рятує світ і ваше свято

Автобот Оптимус Прайм відомий всім сучасним хлопцям і дівчатам, як головний трансформер-інопланетянин, який рятує світ. Його здатність перетворюватися із звичайної вантажівки в гігантського робота дивує не тільки дітей, а змушує непідробно захоплюватися і дорослих. А ще відомо, що цей робот-вантажівка здатний відчувати почуття та емоції, серед яких радість і веселощі.

Саме своїми запасами гарного настрою аніматор Оптимус Прайм в Києві від агенції Happy Time готовий поділитися з гостями вашого сімейного свята або ранку в дитячому саду, школі, виступі в цирку або театрі.

Замовити такого аніматора буде не зайвим, якщо ви плануєте корпоратив або навчальний тренінг для своїх співробітників, а з об’єктивних причин вони не зможуть відвідати важливий захід без своїх дітей. Оптимус Прайм візьме на себе відповідальність зайняти дітлахів, щоб вони не нудьгували під час дорослих ділових переговорів, танців або тривалого навчання.

Аніматор Оптимус Прайм для дитини, яка любить складні загадки і ребуси

Трансформери прославилися своєю завидною логікою і можливістю приймати рішення самостійно. Саме тому цей кібергерой сподобається тим дітям, чиї розумові здібності вже з малих років захоплюють їх батьків. Для ваших юних вундеркіндів ви можете замовити Оптимуса Прайма з трансформерів і організувати діточками не просто веселе , а й інтелектуально наповнене свято.

Діти отримують максимум позитивних емоцій, пройшовши всі нелегкі, але такі захоплюючі завдання для порятунку Миру, які для них підготував лідер трансформерів – безстрашний і безсмертний воїн Оптимус Прайм.