Цiкава хімія

2400грн
30мин

Юні хіміки, під керівництвом Божевільного професора – супер інтелектуальна вечірка від Happy Time

Як у вас і у ваших дітей-школярів з хімією?
Всі ці колбочки, білі халати та величезні лабораторії вселяють вам жах?
Якщо ви та ваші діти з хімією на «Ви», то цікава органічна хімія під керівництвом аніматора-ведучого Божевільного професора від агенції Happy Time кардинально змінить вашу думку про складність хімічних формул і змусить полюбити всю, без винятку таблицю хімічних елементів Дмитра Менделєєва.

Шоу цікава хімія для дітей-що це таке?

Хімічні досліди, насправді це дуже круто!
Здавалося б, різні хімічні елементи, а при взаємодії один з одним, розпочинається справжнє диво:з’являються буквально нізвідки димовий дощ, вогняні змії, вулкани, пінні фонтани та багато незвичайних сюрпризів. Хоча насправді всі ці хімічні реакції дуже природні.

Очолює неймовірно-хімічну вечірку досвідчений професійний аниматор-ведучий в образі Божевільного професора, закоханого в Її Величність-Хімію. Саме Божевільний професор створює унікальне шоу хімічних дослідів для дітей.

Отже, в програмі шоу юних хіміків:
Ви побачите хімічний світлофор.
Проекспериментуєте з сухим льодом.
Активізуєте справжній вулкан.
Будете створювати вогняних змій зі звичайного аспірину.
Повірте, навіть співробітники агенції Happy Time не перестають дивуватись цьому хімічному «фокусу-покусу»у виконанні Божевільного професора.
Запустите пінний фонтан.
А з диму створите дощ.
Змусите пищати монети в гаманці у батьків.
І куди ж на вечірці без частувань, можете створити з простого звичайного соку газований фруктовий напій і навіть його спробувати.

Це хімічне шоу дуже барвисте і непередбачуване, не буде часу нудьгувати протягом пів години поки триває виступ нашого Божевільного професора.

Як ви розумієте, це шоу зовсім не магія, а просто вміння користуватись своїми знаннями в такій науці, як хімія. І юним хіміком стане кожен гість дитячого свята, навіть самий маленький.

Взагалі, головна перевага нашої хімічної вечірки-красиві хімічні досліди повністю виліковують залежність від мобільних гаджетів та відеоігор.

Ще з самого юного віку діти звикають до того,що хімія-чудово. І ця сформована про хімію думка, прекрасно виручить тоді, коли ця цікава наука для них стане обов’язковим шкільним предметом.

І, до речі, батьки можуть не хвилюватись: Божевільний професор в питанні хімічної безпеки максимально педантичний і гарантує, що всі демонстраційні досліди абсолютно не шкідливі для діточок та дорослих гостей на святі. Не варто хвилюватись за те, в якому стані після проведення шоу залишиться приміщення з естетики, екологічності та безпеки хімічне шоу ми оцінюємо як ідеальний та бездоганний еталон.

Де і як замовити цікаву хімію на дитяче свято або дорослий корпоративний вечір?

Якщо вам потрібно на один вечір перетворити свою міську квартиру або орендований зал ресторану чи кафе в справжню наукову лабораторію, вам необхідно звернутись до столичної агенції «Happy Time». Тут працює саме той Божевільний професор який здатний за допомогою своїх знань хімії творити справжні чудеса.

На сайті вказана вартість за шоу хіміків, час проведення шоу-30 хвилин.Оформити замовлення на шоу можна за  телефоном або онлайн, залишивши письмову заявку на сайті івент агенції «Happy Time».