Янгол

1000*грн
30*мин

До самих слухняних і добрих дітей приходить Янгол

Мабуть, серед усіх костюмованих персонажів, які обрали в якості своїх героїв аніматори київської івент агенції Happy Time, образ Янгола користується найбільшою симпатією серед аудиторії на святах, як у дітей, так і дорослих. І це не випадково, адже аніматор в костюмі Янгола, білосніжного і нескінченно прекрасного, викликає найсвітліші, добрі і ніжні почуття. Особливо трепетне почуття у всіх присутніх на святах викликає добра посмішка аніматора-Янгола і його повітряні крила.

День народження в стилі Янгол – щастя і радість малюкові і його гостям

На твоїх білосніжних крилах аніматори в костюмах Янгола несе на кожне свято багато щастя, доброти і ніжності. Виконуються гарні пісні, в танцях багато витонченості і неповторна пластика, в конкурсах, іграх, хороводах особливий неспішний ритм. Загалом, на такому заході панує особлива, «Янгольська » атмосфера.

Якщо ви хочете замовити Янгола на свято, то обов’язково слід повідомити, на вік якої аудиторії розраховано ваш захід. Адже аніматори-Янголи запрошуються не тільки на дитячі свята в сім’ях, новорічні ранки в дитсадках і школах, а й на дорослі корпоративні заходи, а також костюмовані фотосесії.

Звичайно ж, саму зворушливу анімаційну програму в агенції Happy Time виконує дитячий аніматор Янгол на День народження, особливо, якщо святкується перший рік дитини. Погодьтеся, на таку знакову дату для малюка і запрошених маленьких гостей, а також їх батьків потрібна сама продумана і ретельно підготовлена ​​програма. Батьки очікують від ведучих в костюмі Янгола не тільки цікаву організацію дозвілля дітей, а й безпечного проведення свята. І Янголи від Happy Time відмінно справляються із завданням, виправдовуючи очікування батьків.

Є у аніматорів-Янголів ще одна почесна і дуже благородна місія. Акторів і ведучих в костюмах Янголів запрошують благодійні фонди для організації виступів в дитячих будинках, інтернатах та медичних установах для важкохворих дітей.

Ціни на 2022 рік:
Програма Янгола 30 хв – 1000 грн
Програма Янгола 1 год – 1500 грн