Залізна Людина

1600грн
60мин

Супергерой Залізна Людина приходить тільки до найсильніших і безстрашних дітей

Знакові персонажі американських і японських коміксів і знятих з ним фільмів і мультфільмів дуже часто стають головними героями цікавих і пам’ятних анімаційних програм на святах. Тому актор-ведучий у костюмі одного із знакових героїв коміксів Marvel, дитячий аніматор Залізний Людина – завжди бажаний гість на дитячих вечірках, сімейних і корпоративних вечорах.

Фантастичне свято в стилі Залізний Людина

Агентство Happy Time в Києві, в якому ви можете замовити аніматора Залізна Людина на дитяче свято або сімейне торжество, впевнене в успішному результаті вашої вечірки.
Розроблені нами анімаційні програми за сценарієм на основі комікс-пригод супергероя Залізної Людини розраховані на сміливих і сильних підлітків, здатних проявити не тільки справжню безстрашність в команді Залізну Людину і відважних Месників, а й продемонструвати спритність, кмітливість, уважність, хорошу пам’ять, вміння логічно мислити , а також швидко рухатися і навіть енергійно танцювати.

Сміливість і спритність з 100% гарантією безпеки

Запрошений аніматор Залізна Людина на День народження або інше свято з приводу зустрічі Нового Року, ювілею, весілля, хрестин і т.д. – це не просто актор в яскравому, що запам’ятовується костюмі Ironman. Колись нещасний випадок на випробуваннях вимушено перетворив американського винахідника Тоні Старка в супергероя Залізну Людину. Ви можете не хвилюватися – всі анімаційні пригоди будуть абсолютно безпечні для ваших дітей.

Наш фахівець – це справжній професіонал своєї справи, артистична і харизматична особистість, спеціально навчений фахівець, відмінний дитячий психолог, чудово підготовлений фізично спортсмен. Ви можете бути спокійні, що ваші «відірви-голови» будуть перебувати у максимальній безпеці, під наглядом відповідального аніматора.

На День народження в стилі Залізної Людини сміливих, сильних і безстрашних хлопців, а також їх батьків та інших гостей свята чекають цікаві конкурси та квести, танці, пісні. Часу на нудьгу і смуток нікому не залишиться – івент агенція Happy Time гарантує це!